Aston Marketing & Consulting SRL recruteaza pentru pozitia de: Office Manager

Aston Marketing & Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati se refera la:

- Atragerea de noi clienti
- Intalniri cu clientii potentiali

CERINTE

- Persoana deschisa, energica, adaptabila
- Abilitati de comunicare excelente
- Capacitatea de a acumula cunostinte noi intr-o perioada scurta de timp

BENEFICII OFERITE

Beneficii

•Nu se cere experienta , asiguram training de specialitate gratuit
•Salariu fix + comisioane + bonusuri lunare , trimestriale , semestriale si anuale
•Telefon mobil de munca
•Posibilitate de avansare rapida
•Promovarea serviciilor uneia dintre cele mai mari companii multinationale la nivel mondial
•Calatorii in strainatate in interes de serviciu pentru traininguri avansate gratuite.

DESCRIEREA FIRMEI

- Introducer of Safecap Investments LTD - Markets.com
- Markets.com este numele de tranzactionare al Safecap Investments Limited & Broker online
- 2010 Fastest Growing Forex Broker Award