ASSISTENT MANAGER

SAGRA SHOES

Job expirat

RESPONSABILITATI

80% Activitate de birou, 20% Deplasari

A.RESPONSABILITATI DE ASSISTANT OFFICE MANAGER:
– Asistarea Office Managerului in ceea ce priveste responsabilitatile acestuia
– Managementul documentelor (pregatirea actelor pentru comenzi, arhivarea documentelor, gestionarea bazelor de date, stocarea datelor in programele soft ale companiei)
– Gestionarea relatiei cu furnizorii companiei (de ex:firma de curierat, firma de birotica etc)

B.RESPONSABILITATI DE ASSISTANT PROJECT MANAGEMENT
– Asistarea Project Managerului in Organizarea, planificarea, monitorizarea, evaluarea proiectelor;
– Receptionează comenzile, inregistreaza comenzi - inclusiv verificarea facturilor acestora catre companie).
– Cautarea noilor potentiali clienti pe internet, negocierea tarifelor si conditiilor cu acestia, semnarea contractelor, evaluarea colaborarii si comunicarea permanenta cu acestia

CERINTE

Experienta similara minim 2 ani

· Disponibilitate pentru program prelungit, la nevoie

· Studii superioare absolvite

· Limba engleza (scris, vorbit- mediu spre avansat)

· Abilitati foarte bune IT (word, excel, powerpoint, internet, Photoshop)

· Proactivitate

· Abilitati interpersonale

· Orientare catre client

· Abilitatea de a gandi analitic si de a invăța repede

· Comunicarea si persuasiunea

· Orientare către soluții/ Management prin obiective

· Optimism

· Etică și loialitate

· Preocupare pentru dezvoltare continua

– rapiditate şi productivitate (sarcini, deplasari, lucrul cu calculatorul si internetul)
– abilitati foarte bune de time management si organizare
– abilitati de vanzare si negociere
– abilitatea de a invata rapid si de a insusi informatii noi
– flexibilitate, deschidere catre lucruri noi
– loialitate, confidenţialitate, implicare
– ambiţie, perseverenţă, perfecţionism
– abilitate de comunicare şi abilitate de a lucra eficient in echipă
– capacitatea de a lucra in condiţii de stres, respectarea deadline-urilor

BENEFICII OFERITE

– carte de munca pe perioada nedeterminata
– Bonusuri de performanta

– Laptop, telefon
– Posibilitatea de a dezvolta abilitati noi ( de ex Managementul echipei, Vanzari, Negociere)
– Posibilitate de a lucra intr-o echipa tanara, creativa, dinamica, orientata catre performanta

DESCRIEREA FIRMEI

DESPRE NOI

Suntem o tanara echipa de specialisti cu vasta experienta in domeniul pantofilor si am infiintat aceasta afacere pentru cei ce stiu sa aprecieze un pantof unic, facut cu dragoste si pasiune din cele mai bune materiale. Noi nu facem rabat cand vine vorba de calitate atata timp cat in primul rand noi utilizam si testam produsele noastre inaintea dumneavoastra.

Pantofii nostrii sunt fabricati manual, cusuti si croiti dupa tiparele executate de designerii nostrii italieni iar pielea si talpile deasemenea sunt importate din Italia.

Va asteptam cu drag sa incercati produsele noastre!