Assistent front desk

True North Global S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Task-uri administrative de suport si secretariat ;
- Organizarea intalnirilor de afaceri, a evenimentelor companiei;
- Realizarea de studii sau activitati de cercetare si documentare si prezentarea rezultatelor;
- Organizarea si mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii;
- Gestionarea documentelor interne si de corespondenta;
- Organizarea agendelor zilnice;
- Traduceri.

CERINTE

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.
Candidatul ideal

- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- Atitudine pozitiva, entuziasm;
- Persoana organizata si responsabila, atenta la detalii;
- Prezenta agreabila;
- OBLIGATORIU: cunoasterea limbii Engleze – nivel avansat scris si vorbit. Cunoasterea oricarei alte limbi straine va fi considerata un avantaj;
- OBLIGATORIU: Cunostinte avansate de operare in MS Office (obligatoriu Word si Excel).

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv.
Bonusuri

WESTMOUNT Group este o echipa de consultanti ce pune la dispozitie clientilor serviciile sale pentru a cauta proprietati si a lua decizii corecte de achizitie sau inchiriere a unei proprietati. Cum realizam acest lucru? Ca parte a unui grup romano - canadian, avem acces la resursele locale si internationale pentru a prezenta evolutia reala a pietei imobiliare. Echipa noastra este formata din consultanti imobiliari, avocati, ingineri constructori si arhitecti. Analizam mii de informatii despre proprietatile din Bucuresti sau la nivel national pentru a prezenta trenduri din piata imobiliara locala sau internationala.