ASSISTANT MANAGER/PR

SC UNIQUE MODELS AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea si mentinerea unei imagini unitare a organizatiei, in acord cu politica generala a acesteia;
Dezvoltarea politicilor de fidelizare a membrilor existenţi şi atragerea de membrii noi;
Pregatirea evenimentelor de promovare a imaginii organizatiei;
Activitati specifice de office management;
Activitati de administrare personal;
Relatii cu clientii, activitati de ofertare si monitorizare;
Editeaza comunicate de presa, prezentari ale organizatiei, articole pentru website, newsletter, brosuri etc.

CERINTE

Candidata ideala:

- are o atitudine si o tinuta impecabila;
- este foarte organizata si implicata in ceea ce face;
- are o fire adaptabila, creativa, inovatoare,capacitate de lucru in echipa;
- este diplomata, are foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sutinerea relatiilor interpersonale;
- are capacitate de planificare, de analiza si sinteza a datelor;
- poseda cunoştinţe foarte bune de operare pe calculator: Outlook, Excel; Powerpoint;
- cunoscatoare a tehnicilor si canalelor de promovare;
- poseda carnet de conducere categoria B;
Experienta intr-o pozitie similara reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru profesionist;
- un post dinamic, in care nu intervine rutina;
- posibilitate de avansare in cariera;
- bonusuri in functie de performanta.

Candidatii care aplica la acest job sunt rugati sa aplice CV-ul cu o fotografie atasata

DESCRIEREA FIRMEI

www.uniquemodelsagency.ro