Assistant Manager - Companie Petroliera - Departament Fuel Quality Bucuresti

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea deplasarilor agentilor din teren;
- Mentinerea legaturii cu departamentele backoffice si call center;
- Solutionarea reclamatiilor primite prin call center;
- Urmarire buget alocat;
- Intocmirea comanzile la furnizori;
- Raportare specifica postului.

CERINTE

- Liceul terminat
- Operare PC - Outlook, Word, Excel
- Limba engleza conversational
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Rezistenta la stres
- Orientare spre solutii.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru modern intr-o companie de succes
- Sanse de valorificarea a initiativei si ideilor proprii
- Tichete de masa, asigurare de viata, decont de concediu
- Lucrul intr-una dintre cele mai mari 4 companii petroliere din Romania

iQuest Consulting este o firma de consultanta in management cu o experienta bogata in domeniul recrutarii. In portofoliul nostru de clienti se numara nume importante pe plan european.

Biroul iQuest din Bucuresti a fost creat in anul 2000 dintr-o echipa de consultanti proveniti din firme multinationale de consultanta. Reteaua iQuest mai cuprinde birourile din Paris, Luxemburg si Budapesta. La acestea se adauga o divizie de dezvoltare software cu sedii la Cluj-Napoca, Brasov, Bucuresti, Budapesta si Frankfurt.

Clientul nostru este o companie petroliera multinationala, cu sediul in Amsterdam, Olanda, desfasurandu-si activitatea in 13 tari si cu majoritatea activelor si operatiunilor in Sudul si Estul Europei. Postul pentru care recrutam este un post de Assistant Manager pentru departamentul Fuel Quality din Bucuresti.