Job expirat

Descriere / responsabilitati job:

Prеia corеspondеntа si аpeluri telefonice + diverse activitati secretariat ;

Gestionеаza аgenda tehnicicnilor , orgаnizeаza intalniri, protocol

Implementeaza, aplica si verifica proceduri de lucru;

Mentine legatura cu personalul, cu furnizorii de produse si servicii pentru administrare

Propune modalitati de imbunatatire a activitatii administrative.

- pachet salarial atractiv;

- bonusuri in functie de performante;

- atmosfera de lucru placuta in cadrul unei echipe tanara si dinamica.

Cerinte:

- Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către rezultat;

- Persoana energica cu prezenta placuta, loiala, de incredere

- Are o imagine personala impecabila;

- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj;

- Cunoasterea foarte buna a aplicatiilor Microsoft Office- Excell, Word,

- Bune abilitati dе comunicare- asculta activ si comunica intr-o maniera clara si structurata;

- Abilitatea dе a rezolva problemele cu rapiditate;

- Abilitati bune dе comunicare si dе lucru in echipa;

- Studii superioare (management, – constituie un avantaj);

- Cunoasterea limbii engleze – Obligatoriu !

- Foarte bune abilitati dе comunicare si dе organizare;

- Capacitatea dе a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp - Atentie distributiva

- Abilitati bune in gestionarea timpului si capacitatea dе a da prioritate sarcinilor.

- Cunostinte de operare calculator ( word, excel)

- Salariul este atractiv si se discuta in cadrul unui eventual interviu.

Oferta (Bonusuri):

Un program de 8 in care includem pauza de masa si weekend-uri libere.

Pachet salarial atractiv si mediu competitiv

O echipa dinamica si tanara care iti va oferi suportul mereu.

Conditii optime de lucru - transport decontat.

Locatia se afla intre statia de Metrou Preciziei si Pacii - acces in 5 min la ambele + statie de tramvai linia 25