Assistant manager

PLUNKETT COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Contabilitate primară – inregistrarea facturilor de intrare/iesire, achizitii intracomunitare, bonuri de consum, bonuri fiscale, gestiunea stocurilor
 Corespondență de afaceri – menţinerea relaţiei cu furnizorii externi
 Emitere facturi, urmărire încasări/plăți conform procedurilor interne
 Actualizarea bazelor de date specifice activității
 Traducerea diverselor documente din limba engleză atunci când este necesar
 Activităţi secretariale: arhivarea documentelor, preluarea apelurilor telefonice, email, fax etc.

CERINTE

 Studii superioare economice in curs de finalizare sau finalizate
 Cunoştinţe PC – MsOffice (Word, Excel, Powerpoint)
 Cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel mediu
 Experienţa anterioară pe un post similar constituie un avantaj dar nu este obligatorie
 Persoană placută, sociabilă, cu bune abilităţi de comunicare
 Flexibilitate, punctualitate

BENEFICII OFERITE

 Salariu motivant
 Mediu de lucru plăcut
 Program de lucru flexibil

Firma Plunkett, cu sediul în Bucureşti, are ca obiect principal de activitate importul şi comercializarea pe piaţa internă şi externă a pieselor de schimb şi accesoriilor pentru autocamioane, remorci, autobuze, autovehicule speciale. Având o experienţă de peste 10 ani, compania reprezintă un furnizor important şi de încredere în acest domeniu.