ASSISTANT MANAGER

IMA CONCEPT SYSTEM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiei cu clientii;
- programare vizite tehnic;
- operare documente pachet OFFICE;
- promovare pe Internet a site-ului (Facebook sau alte platforme de social media);
- comenzi birotica si altele

CERINTE

- cunostinte lb Engleza la nivel conversational;
- cunostinte operare pachet Office;
- seriozitate;
- dinamism;
- implicare.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- telefon;
- PC.

IMA CONCEPT este o societate infiintata in anul 2008 cu ambitia si dorinta de a reusi sa devina Numarul Unu in ceea ce face.
Am respectat mereu clientul si dorintele lui, iar profesionalismul si promptitudinea ne conduc in toata activitatea nostra.
Suntem un colectiv dinamic, tanar, cu rabdarea si perseverenta de a va asigura o calitate superioara apei folosita de dumneavoastra, utilizand echipamente de ultima ora in domeniu.
Asiguram solutii profesionale de tratare a apei atat la nivel casnic cat si industrial, ca zona de lucru acoperind intreg teritoriul tarii.
Gama de sisteme oferite este de cel mai inalt nivel calitativ, producatorul avand o experienta de peste 80 ani in domeniu cu o acoperire a pietei de desfacere de 25 % la nivel mondial.
Incercam mereu sa devenim si mai buni , sa fim si mai eficienti si sa va oferim solutii perfecte la un raport calitate / pret excelent.