ASSISTANT MANAGER

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspuns telefon si rezolvare / redirectionare apeluri / e-mail-uri + curier
Monitorizare stoc-uri si comenzi consumabile papetarie, articole curatenie, apa, cafea….
Supervizare soferi si monitorizare microbuze transport gratuit + raportari si rezolvari diverse situatii aparute
Supervizare si raportare traffic
Raspuns reclamatii / sesizari si rezolvari la acestea
Transmitere informari catre galerie / chiriasi
Colaborare cu personalul centrului (mentenanta, bgs si curatenie)
Scanare, opisare documente si indosariere – acestea au fost facute in colaborare cu fetele, acum majoritatea sunt in ordine.
Propunere si achizitionare consumabile birou / protocol
Marketing

CERINTE

Studii superioare finalizate
Limba engleza - nivel avansat
Nu este necesara experienta, insa cautam o persoana dinamica, flexibila, comunicativa, cu bune abilitati de comunicare si invatare
Cunostinte PC

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.