ASSISTANT BAR MANAGER

PSY CONSULTANCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unui Assistant Bar Manager care sa fie membru cheie al echipei de management de bar si se asteapta sa ofere sprijin si suport Managerului de Bar in toate aspectele ce tin de activitatea de bar din toate regiunile tarii. Rolul va fi extrem de important si variat, in stransa legatura cu toate departamentele firmei, pe tot ce inseamna achizitie, produse si echipamente, customer service, intretinere si administrare. Este o oportunitate ideala de a dobandi cunostinte si experienta in cadrul unei companii multinationale de top in domeniul Gambling & Entertainment si este un prim pas in accederea catre postul de Regional Bar Manager. Va fi nevoie de multa implicare, de cunoastere si pasiune, de bucuria de a lucra cu altii si de a ajuta la construirea unei echipe fericite.

Ocupantul acestui pot va avea, in principal, urmatoarele RESPONSABILITATI:
- Organizarea, planificarea propriei activitati
- Cunoasterea activitatii de bar
- Intelegerea operatiunilor de bar din industria Gambling & Entertainment
- Asigurarea necesarului de bar (produse, echipamente, uniforme)
- Supervizarea echipelor si asigurarea unor servicii excelente clientilor
- Suport motivational si profesional pentru echipa
- Monitorizarea activitatii de bar din toate locatiile din tara
- Implicare si efort in imbunatatirea serviciilor
- Asigura un exemplu pozitiv
- Supravegheaza operatiunile zilnice
- Supravegheaza toate locatiile in absenta Bar Managerului
- Comunica si raporteaza activitatea Bar Managerului
- Achizitie, relatia cu furnizorii, studii de piata
- Incheiere contracte, negociere
- Administrare buget
- Verificari permanente de stocuri
- Recrutare personal bar
- Sustine training de formare
- Intretine relatia cu autoritatile statului

CERINTE

Ocupantul postului trebuie sa indeplineasca urmatoarele CERINTE:

- Studii superioare (de preferinta marketing, management, turism, servicii)
- Minim 3 ani experienta in the Food and Beverage, Culinary sau alte domenii profesionale asemanatoare

sau

- Calificare in Food Service Management, Hotel and Restaurant Management, Hospitality, Business Administration
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte legislatie
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in locatiile din tara
- Persoana organizata, planificata, capabila sa lucreze multitasking si sa se incadreze in termene limita
- Foarte buna comunicare si relationare la toate nivelurile
- Limba engleza (conversational)
- Implicare maxima si dedicare
- Dezinvolt, placut, pozitiv, entuziast, motivat
- Calitati de bun negociator
- Dorinta de perfectionare si dezvoltare profesionala
- Cunostinte bune PC: pachet Office, altele
- Permis conducere cat. B (obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonuri de masa
Posibilitatea de formare in cadrul unei echipe tinere
Laptop, masina de serviciu (sau masina proprie cu contract de comodat), telefon serviciu
Dezvoltare profesionala si posibilitate de promovare

Cei interesati si care corespund descrierii de mai sus sunt rugati sa trimita un CV actualizat cu foto pe adresa: psihojob@yahoo.com

Recrutare, evaluare psihologica si profesionala, consiliere in cariera