ASP.NET Application Developer

swiro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analizarea si întelegerea obiectivelor si functionalitatilor aplicatiilor ce vor fi dezvoltate
- Dezvoltarea de aplicatii conform specificatiilor primite
- Testarea si corectarea aplicatiilor implementate
- Completarea documentatiilor asociate dezvoltarilor efectuate

CERINTE

- Absolvent facultate de profil
- Cunostinte Windows Presentation Foundation (WPF), ASP.NET, SQL Server
- Abilitatea de a invata repede lucruri noi

BENEFICII OFERITE

oportunitatea de a va construi cariera intr-o firma cu o prezenta activa pe piata externa a solutiilor software
- lucrul intr-o echipa de profesionisti
- pachet salarial atractiv

SWIRO este o societate mixta romano-elvetiana cu capital privat, infiintata in anul 1993. Domeniul principal de activitate este dezvoltarea si intretinerea produselor software.

Produsele noastre nu au ambitia de a fi generale, ci de a raspunde cerintelor fiecarui client, incercand sa le satisfacem in cele mai bune conditii. Este primordial pentru noi, ca ceea ce oferim clientilor nostri sa reprezinte un produs modern, fiabil, usor de folosit si care sa eficientizeze in mod real activitatea beneficiarului.