Asociere in participare

SC RECONTA MANAGEMENT GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de consultanta internationala este in cautarea unei societati de contabilitate pentru crearea unei joint venture si gestionarea propriilor clienti in materie de contabilitate. Modalitati operative si economice de stabilit. Se cauta o societate structurata, cu angajati cu o buna pregatire profesionala.

CERINTE

Se cauta o societate structurata, cu angajati cu o buna pregatire profesionala.

RECONTA MANAGEMENT GROUP S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiza contabila si servicii de consultanta in domeniul financiar - contabil. Societatea noastra este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania sub nr.2538 din 22.12.2004. Scopul echipei noastre este sa oferim servicii profesionale si de calitate adecvate afacerii dumneavoastra. Serviciile noastre se adreseaza tuturor categoriilor de firme, indiferent de marime sau domeniu de activitate .