Asistenti Vanzari produse de patiserie/panificatie

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania angajeaza pentru o companie indragita din domeniul patiseriei si panificatiei, Asistenti Vanzari, pentru shopurile noi, care se vor deschide in mai multe locatii din Bucuresti.

Mai multe detalii la telefon: 0747.775.501/ 0747.775.502/ 0747.775.506

Descrierea jobului

• Asigura vanzarea si aranjarea produselor conform standardelor existente;
• Este responsabil de primirea produselor, conform comenzilor efectuate;
• Este responsabil de inventarul produselor aflate in magazin;
• Promoveaza brandul si afiseaza un comportament exemplar in relatia cu clientii directi;

Profilul candidatului

• Este motivat de lucrul in echipa
• Ambitios, cu spirit organizatoric
• Este dispus sa lucreze in ture
• Este absolvent de liceu, de preferat cu profil economic
• Cunoaste pachetul MS Office
• Studiile in industria alimentara si cursurile de comunicare reprezinta un avantaj

CERINTE

BENEFICII OFERITE

Beneficii

• Salariu fix si tichete de masa
• Bonusuri de performanta
• Traininguri si workshopuri periodice
• Program de dezvoltare profesionala

Persons este o agentie de recrutare si leasing de personal infiintata la sfarsitul anului trecut de catre o echipa tanara de antreprenori.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revolutioneze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane atat cu angajatorul cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement