Asistenti vanzari

VOICI LA MODE SRL - Marks and Spencer

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti interesat sa iti construiesti o cariera in cadrul unei companii internationale? Abia asteptam sa te cunoastem!

Daca vrei sa te dezvolti alaturi de o echipa de profesionisti in domeniul fashion retail, noi ti-am pregatit tot ce este mai bun:
program flexibil (6, 8 ore), beneficii multiple: bonus de vacanta, reduceri de angajat, abonament medical la clinica privata, tichete de masa, traininguri care sa te ajute sa te dezvolti profesional si un mediu de lucru inspirational!
Daca esti convins, aplica direct prin Myjob.ro la anuntul de recrutare sau in magazinele noastre!

Spune DA Marks and Spencer!

Responsabilitati:
- Vei identifica dorinta de cumparare a fiecarui client, asistandu-l in procesul de cumparare prin oferirea de informatii despre produs, brand, etc;
- Te vei asigura ca exista stoc suficient de produse pe suprafata de vanzare;
- Vei finaliza procesul de cumparare prin actul de incasare;
- Vei oferi o experienta de cumparare unica fiecarui client.

Nu uita sa aduci cu tine zambetul si pasiunea pentru clienti si vanzari!

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare
- Pasiune pentru fashion
- Disponibilitate de a lucra in ture si in weekend

Voici La Mode este prezent in piata de fashion retail din Romania ca francizat al Marks & Spencer
Folosind cunoștințele și know-how-ul ca francizat al Marks & Spencer în Cipru, precum și experiența cu alte branduri internaționale, Voici La Mode Group a dezvoltat o strategie completă pentru restabilirea Marks & Spencer pe piața din România. Modernizarea brand-ului, îmbunătățirea experienței clienților în materie de cumpărare și extinderea gamei de produse oferite sunt principalele obiective strategice ale Grupului, urmărind începerea unei noi ere pentru M&S România, dar și repoziționarea ca brand de înaltă calitate, cu creații valoroase.
Marks & Spencer a lucrat în parteneriat cu Voici La Mode Group din 1960.
În prezent, deține și conduce 19 magazine în Cipru, incluzând magazine Marks & Spencer, CELIO Men’s French Fashion și brandurile Arcadia care aparțin Wallis, Dorothy Perkins și Evans.Voici La Mode Group deține și conduce cinci Cafenele/Restaurante sub denumirea Café La Mode.