Asistenti Vanzari

SC ACC ACCESORII TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pregatirea marfii pentru expunere: etichetare, pretuire, etc.
- intretinerea magazinului si promovarea marcii Accessorize in cadrul magazinului.
- receptionarea calitativa si cantitativa a marfii.
- scanarea si incasarea contravalorii produselor;
- oferirea informatiilor si suportului necesar clientilor
- intocmirea documentelor contabile in conformitate cu procedurile de sistem cat si prevederile legislative de profil – registru de casa, monetar, NIR, DPL, DPI, decont etc.

CERINTE

- Conditii de munca intr-un mediu profesionist si placut
- Program flexibil
Cerinte:
- persoane cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani, experienta in vanzari minim 1 an, motivate, amabile, atitudine proactiva, orientare catre client, cu initiativa, care doresc sa se dezvolte intr-o companie de renume, serioase, cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa
- decontare transport pentru posturile disponibile in magazinul din Baneasa Shopping City
- bonusuri in functie de realizarea targhetului lunar

Accessorize este un cunoscut brand englezesc, fiind reprezentat in Romania printr-un lant de magazine care comercializeaza intreaga gama de accesorii: genti, posete, bijuterii, curele, palarii, esarfe, articole de plaja, accesorii pentru par, articole pentru copii, etc