Asistenti Vanzare Plafar - suplimente premium (Mall Vitan)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare reprezinta cel mai mare retail-er de suplimente nutritive la nivel international si unul dintre cei mai importanti producatori in acest domeniu.

Complexurile de vitamine, minerale, plante, de dieta, sport si altele sunt menite sa mentina sanatatea si starea de bine a consumatorilor respectand totodata principiile unei alimentatii sanatoase si echilibrate. La nivel mondial clientul este reprezentat de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si in alte 48 de tari si in Romania din 2011.

Cautam persoane pasionate de domeniul nutritiei, interesate de o alimentatie sanatoasa si care au mai lucrat pe o pozitie similara.

In masura in care corespundeti criteriilor, va invitam sa ne trimiteti cv-ul atasat aici la mesaj. Succes!

Responsabilitati:
Activitate de consultanta pentru clientii magazinelor tip plafar din mall;
Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi;
Consiliaza clientii in procesul decizional, prezinta suplimentele nutritive, ingredientele, propietatile si cantitatea recomandata, conform necesitatilor formulate;
Ofera clientilor informatii legate de actiunile promotionale si serviciile de specialitate de care poate benefici
Ajuta clientul in procesul de cumparare: calculeaza, incaseaza contravaloarea marfurilor, ambaleaza;
Actioneaza pentru atingerea obiectivelor individuale de vanzare;
Asigura expunerea produselor pentru vanzare: verifica pretul, afiseaza etichetare, respecta conceptul de merchandising, etc;
Este responsabil de curatenia si mentinerea in stare buna a rafturilor, produselor si a magazinului;
Participa la receptia marfurilor, gestionarea, inventarierea si asigurarea securitatii acestora.

CERINTE

Cerinte:
Cunostinte/studii in domeniul: biochimiei, nutritiei sau farmaciei;
Experienta pe o pozitie similara (biochimist, nutritionist, vanzare online, telesales, beauty advisor etc.)
Limba engleza nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial motivant 3000-3400 lei net/luna (in functie de vanzari);
Program de lucru flexibil, in ture 12/24 (o zi 12 h si o zi liber);
Contract de munca, programe de training, bonusuri de performanta si de fidelizare lunare.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.