Asistenti Ambalare - fabrica lactate- Colentina

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de lactate situata in zona Colentina, suntem in cautare de noi colegi pentru departamentul de ambalare.

Oferta salariala:
- 1330 net+ bm de 15 lei/zi
- spor de noapte si de weekend de 30%
- se lucreaza in 3 schimburi, schimburile pot pica si in weekenduri si de sarbatorile legale
- contract de munca

Responsabilitati:
- paletizarea baxurilor, rezultate din procesul de productie in conformitate cu cerintele companiei
- supravegherea functionarii masinilor de format cartoane si alimentarea acestora cu materiale
- participarea sub coordonarea operatorului de masini la toate operatiunile de curatenie ale masii si zonei adiacente acesteia

CERINTE

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4