Asistenta vanzari magazin de rochii de seara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta asistenta pentru magazin si atelier de rochii de ocazie situat in Bucuresti.

Candidatul ideal

-Sa fie o persoana comunicativa si sociabila.
-Sa aiba un simt estetic bine dezvoltat.
-Sa fie o persoana ordonata si punctuala.
-Sa fie o persoana dinamica si proactiva.
-Abilitatea de a lucra cu stocuri/gestiune, casa de marcat, pos reprezinta un avantaj
-Experienta in vanzari reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse
- Informarea si îndrumarea clientilor in alegerea cea mai potrivita;
- Capacitate de asimilare noi cunostinte
- Abilitati de crestere a vanzarilor
- Aranjeaza si completeaza vitrina cu produse
- Asigura afisarea preturilor, corect si vizibil
- Asigura curatenia magazinului si a ustensilelor folosite

CERINTE

Persoana pasionata de moda, fire vesela, cu bune abilitati de comunicare si relationare cu clientul.
Un atuu il consitue experienta anterioara intr-un magazin similar sau cunostinte de design/moda.

BENEFICII OFERITE

Program L-V 10-19, Samb 10-14. Salariu 1500 lei.