Asistenta Stomatologie - Swiss Ecodent Clinic

Swiss Ecodent Clinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Asista si ajuta medicul in efectuarea tratamentelor stomatologice
 Mentinerea curateniei la locul de munca
 Sterilizare instrumentar
 Programare pacienti
 Efectuare radiografii

CERINTE

 Minim 2 ani experienta in domeniul stomatologiei
 Cunoasterea materialelor, instrumentarului si a procedurilor de specialitate
 Experienta in chirurgie-implantologie este un avantaj
 Cunostinte operare PC – Microsoft Office, email, navigare internet
 Seriozitate, punctualitate
 Disciplina, corectitudine
 Indemanare, organizare
 Abilitati de lucru in echipa
 Abilitati de comunicare – scris si vorbit
 Cunoastere unei limbi straine reprezinta un avantaj
 Loialitate

BENEFICII OFERITE

 Conditii de munca la standard elvetian
 Posibilitate de imbunatatire a cunostintelor de stomatologie alaturi de medici cu peste 20 de ani de experienta internationala
 Mediu de lucru performant

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice prin CV, la adresa bucuresti@swiss-ecodent.ro, pana pe data de 15.06.2013.

Clinica stomatologică Swiss Ecodent cuprinde și oferă întreagă gamă de servicii stomatologice, susținute de o echipă profesionistă, cu experiență de lucru internațională, dotări de ultimă generație și un ambient confortabil.

Întreaga desfășurare a activităților din cadrul clinicii respectă principiul elvețian, accentul fiind pus pe calitatea serviciilor, siguranță și discreție, atenția principală fiind îndreptată către asigurarea unui nivel ridicat de calitate a igienei.