Asistenta stomatologie

Swiss Ecodent Clinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem interesati numai de personal cu calificare corespunzatoare. CV-uri fara aceasta, nu vor fi luate in considerare.
Program de lucru full-time, luni-vineri – 2 schimburi de 7 ore pe zi, sambata 5 ore pe zi, total 40 ore pe saptamana.

CERINTE

- cunoasterea procedurilor si a instrumentarului de specialitate
- seriozitate, punctualitate
- disciplina si responsabilitate
- indemanare si organizare
- cunostinte operare PC
- lucru in echipa
- experienta pe o pozitie similara
- cunoasterea unei limbi straine

BENEFICII OFERITE

Clinica stomatologica nou infiintata, situata in zona Floreasca.Conditii de munca la standard elvetian, cu aparatura si echipamente stomatologice performante, de ultima generatie (radiologie digitala, retro-alveolar si panoramic, microscop endodontie, laser pentru chirurgie si profilaxie, bloc operator, sala sterilizare.

DESCRIEREA FIRMEI

Clinica stomatologica elvetiana