Asistenta ortodontie / stomatologie

Clarodent

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asista medicul intr-un mod atent, fara a obstructiona examinarea pacientului sau tratamentul. Lucreaza sub indrumarea directa a medicului si asistentei sefe, pregateste si intretine campul operator si echipamentele, pregateste pacientul, realizeaza dezinfectarea si sterilizarea instrumentarului, intretine curatenia cabinetului.

CERINTE

Experienta in stomatologie / ortodontie constituie un avantaj, dar nu asigura succesul
Abilitati excelente pentru comunicare interpersonala
Aptitudini excelente de utilizare a computerului
Bine organizata, cu gandire analitica
Spirit orientat spre detaliu

BENEFICII OFERITE

Salariu ce reflecta munca prestata, in functie de cunostinte si aptitudini
Training intensiv la locul de munca
Suport profesional si dezvoltare personala
Mediu de lucru prietenos

Clarodent a dezvoltat un concept nou si modern in ortodontie.
Preocuparea noastra este de a crea si dezvolta noi perspective, oferind pacientilor romani cele mai noi tehnologii in domeniu.
Oferim servicii de cel mai inalt nivel, utilizand numai produse de cea mai inalta calitate de la furnizori de top. Politica noastra este de a imbina serviciile de cea mai inalta calitate, ambianta prietenoasa si profesionalismul.