ASISTENTA MEDICALA

S.C. Cristina Medical S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenta medicala pentru participarea pe o perioada de aproximativ 30 zile, pentru a masura tensiunea arteriala si a consilia pacientii, pentru a beneficia de servicii medicale gratuite in cadrul clinicii CRISTINA MEDICAL.
Activitatea se va desfasura in puncte fixe in zone special amenajate, in cartierele Drumul Taberei, Ghencea si Militari.

CERINTE

Asistenta medicala cu sau fara experienta.
Acceptam si studente la medicina.

BENEFICII OFERITE

Salariu
Adeverinta de parctica (daca este cazul)
Posibilitatea angajarii pe perioada nedeterminata pentru persoanele care se remarca in cadrul proiectului.

SC CRISTINA MEDICAL SRL a fost infiintata in anul 2003. Inca din acel an, societatea a avut contract cu Casa de Asigurari de Sanatate a Municipiului Bucuresti pentru urmatoarele specialitati : Neurologie, Psihiatrie, Psihologie, Medicina Interna.
Pacientii asigurati care au bilet de trimitere de la medicul de familie sau de la medicul specialist beneficiaza de consultatii medicale gratuite, retete gratuite sau compensate, servicii medicale gratuite specifice specialitatii.