ASISTENTA MANAGER PROIECT OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Traducerea documentelor din romana in engleza si invers;
- Tehnoredactarea diverselor documete;
- ATENTIE se pune foarte mult accentul pe TEHNOREDACTARE (viteza + acuratete);
- Preluarea apelurilor telefonice si directionarea lor;
- Intampinarea si preluarea vizitatorilor;
- Administrarea corespondentei - preluarea si directionarea acesteia prin fax, curier, e-mail;
- Emiterea comenzilor catre furnizorii de consumabile necesare biroului;
- Indeplinirea altor sarcini conexe activitatii trasate de conducere;
- Disponibilitate pentru program prelungit.

CERINTE

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
*Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

- Absolventa studii superioare;
- Experienta aproximativ 1 an pe un post similar;
- Cunostinte foarte bune PC ? Word, Excel, Outlook;
- Cunostinte foarte bune de limba engleza;
- Pot candida si persoanele cu studii medii cu conditia unei experiente relevante pe post similar.
Candidata ideala trebuie sa fie stabila, loiala, corecta, activa, dinamica, muncitoare, ordonata, calma, docila, seriosa, meticuloasa, responsabila, cu atitudine pozitiva, bine organizata, sa aiba foarte bune abilitati de comunicare, atenta la detalii, cu aspect placut si tinuta office, amabila, sociabila, de incredere.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 550-600 EURO. In perioada de proba se ofera 500 EURO. Se ofera alte beneficii: masa de pranz, asigurare medicala.
Programul de lucru este de Luni pana Vineri, 8.30-18.00 - disponibilitate program prelungit;
Perioada de proba este de 1 luna;
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE ce activeaza in domeniul investitiilor imobiliare.