Asistenta manager general

HR Training&Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea prin delegare din partea directorului general a sarcinilor care necesita un nivel de competenta mai scazut
- coordonarea activitatii celorlalte departamente, in lipsa DG
- comunicarea cu furnizorii sau clientii firmei
-identificarea de solutii la problemele aparaute in companie

CERINTE

-studii superioare absolvite, in domeniul economic constituie un avantaj
- o excelenta cunoastere a limbii engleze, la nivel de comunicare scrisa dar si verbal
- carnet de conducere categoria B
- experienta pe un post similar de minim 2 ani
- cunostinte manageriale nu numai la nivel teoretic

BENEFICII OFERITE

- oferta motivanta, in functie de abilitatile manageriale dovedite

Dezvoltarea resurselor umane, adaptarea profilului profesional cat si comportamental la cerintele companiilor, trainingul in resurse umane, construirea echipelor - sunt contributia noastra la realizarea unui mediu de afaceri de succes in Romania.