Asistenta Manager

Centru European de Despagubiri S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru European de Despagubiri S.R.L. cu sediul central in Legnica din Polonia este una dintre cele mai puternice firme din Europa, care asigura consultanta juridica si financiara persoanelor pagubite in accidente, dar si a apropiatiilor acestora, pentru a isi recupera dauna si alte privilegii dovedite in urma daunei. Detine filiale in Polonia, Cehia, Slovacia si Ungaria. In prezent se deruleaza stabilirea unei noi ramuri ale firmei in Romania, Bucuresti. Cautam candidati pentru urmatorul post:
Orasul: Bucuresti
- Organizarea activitatilor de birou si de secretariat
- Contact cu furnizorii
- Traduceri adhoc in scris si oral
- Coordonarea si organizarea cursurilor
- Pregatirea analizelor si rapoartelor
- Implicarea in activitatile de marketing si reclama
- Organizarea intalnirilor si administrarea calendarului
- Coordonarea deplasarilor de serviciu

CERINTE

- Cunostinte bune de limba engleza sau poloneza
- Cunostinte bune de administrare a calculatorului (MS Office: Word, Excell, Power Point)
- Flexibilitate si disponibilitate
- Foarte buna organizare a timpului de lucru
- Nivel avansat de cultura generala
- Creativitate
- Dorinta de a colabora pe termen lung
- Persoana comunicativa
- Detinerea permisului de conducere de categoria B reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Loc de munca permanent in cadrul firmei internationale cu stabilitate puternica pe piata
- Posibilitatea de avansare profesionala si dezvoltarea calitatilor
- Atmosfera placuta la locul de munca
- Loc de munca competitiv