Asistenta Director General - Bucuresti

TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Asigura fluxul informational in interiorul si in afara companiei sub forma de: apeluri telefonice, transmisii fax etc.
· Preia vizitatorii si ii directioneaza catre departamente
· Primeste/triaza/repartizeaza corespondenta
· Redacteaza/traduce documente pentru Directorul General
· Realizeza activitatile privitoare la serviciile de cazare/transport (rezervari hotel, ticketing)

CERINTE

· Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj
· Cunoasterea aprofundata a pachetului MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
· Buna cunoastere a limbii engleze
· Cunoasterea limbii spaniole poate constitui un avantaj
· Persoana ordonata, disciplinata, cu atentie la detalii si abilitati de planificare - organizare

BENEFICII OFERITE

· Salariu motivant
· Mediu de activitate dinamic si propice dezvoltarii profesionale
· Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o firma internationala

TABCO-CAMPOFRIO este o companie de renume in productia si distributia de produse din carne, membra a companiei multinationale Campofrio Food Group.
CAMPOFRIO FOOD GROUP, compania rezultata din fuziunea Groupe Smithfield si Campofrio, este liderul european pe piata preparatelor din carne si una dintre primele 5 companii din domeniu la nivel mondial cu un turnover de aproximativ 2,1 miliarde €.
Campofrio Food Group are peste 11,000 de angajati in cele 8 tari in care este prezenta.
Tabco-Campofrio isi desfasoara cu succes activitatea pe piata din Romania, de aproape 11 ani.