Asistenta Director General

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asistenta personala a Directorului General;
-organizarea agendei de lucru a Directorului;
-preluare apeluri telefonice;
-participarea la diferite intalniri impreuna cu Directorul General;
-asigura suport administrativ pentru Directorul General si rezolva sarcinile delegate;
-gestioneaza si organizeaza fluxul de documente interne si externe catre Directorul General;
-asigura interfata intre Directorul General si persoanele din interiorul/exteriorul companiei cu care interactioneza;
-asigura activitatile de protocol pentru Directorul General;

CERINTE

-studii superioare finalizate
-bune cunostinte de limba engleza si/sau italiana
-bune cunostinte de operare PC ( Office,Outlook)
-permis auto categoria B
-aspectul fizic deosebit, tinuta prezentabila si profesionala corelate cu jovialitatea, charisma si atitudinea open-minded definesc persoana pe care o cautam;
-abilitati de comunicare foarte bune, atitudine pozitiva si pro-activa fata de munca;
-capacitate de sinteza a informatiilor primite si analiza pentru gasirea rapida de solutii;
-foarte bune capacitati organizatorice si de gestionare a timpului;
-persoana echilibrata, energica,motivata, discreta, loiala si constincioasa;
-disponibilitate pentru a insoti in deplasarile interne si externe a Directorului General

!! NU SE IAU IN CONSIDERARE CV-urile FARA FOTOGRAFIE !!

BENEFICII OFERITE

-tichete de masa;
-masa de pranz;