Asistenta director comercial

Fortuna 2000 International s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati: de a controla personalul roman pentru realizarea, executarea de catre acesta in mod corect toate cerintele, exigentele cerute de catre director.

CERINTE

Se cauta persoana serioasa, responsabila , loiala, cu dorinta de a munci pentru o societate de constructii, director italian, in zona Constanta, de preferat persoana de sex feminin.
- diponibilitate maxima de transfer in tara sau/si in trainatate pe termen lung sau scurt - obligatoriu
- cunostinte de limba italiana cel putin la nivel mediu-avansat- obligatoriu, alte cunostinte de limbi straine constituie un avantaj
- persoana cu caracter ferm si decis, bun negociator, organizator, experienta in imobiliare, constructii, cunostinte juridice
- carnet de conducere – obligatoriu
- cunostinte PC- Microsoft Office, navigare internet

BENEFICII OFERITE

- maxima colaborare si posibilitatea de imbunatatire, punere in valoare a cunostinteler in domeniul national cat si international pentru a ajunge la un nivel profesional cat mai inalt
- contract legal de munca dupa perioada de proba
- salariu initial de 500-600 E ( se negociaza dupa interviu, in functie de experienta)
- masina de servici

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii,imobiliare