ASISTENTA DIRECTOR COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tine legatura telefonica cu clientii firmei privind comenzile, satisfactia clientului in raport de oferte, rezolvarea eventualelor reclamatii;
Tine evidenta comenzilor si a vanzarilor;
Intocmeste rapoarte periodice de activitate;
Administreaza baza de date cu clientii si tine evidenta contractelor de vanzari;
Dezvolta baza de date clienti;
Alte activitati in cadrul departamentului marketing/economic

CERINTE

Absolventa studii superioare Economice;
Experienta minim 1 an in relatii comerciale(eventual telemarketing);
Cunostinte bune MS Office;
Cunostinte de Limba Engleza la nivel mediu-avasat;
Permis auto, categoria B, reprezinta avantaj.

Candidata ideala trebuie sa aiba capacitate buna de comunicare si relationare, sa fie sociabila, amabila, loiala si implicata, sa aiba abilitati de telemarketing, sa fie meticuloasa, organizata, sa stie sa gestioneze/sa previna eventualele neintelegeri ce pot aparea in relatia cu clientii inca din faza incipienta.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar va fi cuprins intre 400-450 EURO.
Salariul in perioada de proba este de 400 EURO.
Se ofera telefon.
Program de lucru L-V: 8.30-17.30, S: 8.30-13.30 / de 2 ori/luna
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA SI DISTRIBUTIA DE CARNE DE PASARE.Locatia se afla in sectorul 3, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

www.mediamarket.ro