Asistent Veterinar

Prima-Vet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul presupune participarea la toate activitatile specifice unui spital veterinar (asistarea medicului veterinar in toate procedurile specifice activitatii spitalului, monitorizarea si efectuarea tratamentelor animalelor internate, mentinerea curateniei la locul de munca, preluarea de apeluri telefonice, recomandarea de produse si servicii veterinare, etc);

Avantaje:
- program flexibil;
- bonificatii pentru diverse activitati (competentele in cosmetica felina si canina reprezinta un avantaj);
- salariu in functie de performante.

CERINTE

- student al Facultatii de Medicina Veterinara / absolvent al unor cursuri de tehnicieni veterinari;
- disponibilitate minim 24 ore pe saptamana, preferabil in cursul diminetii, un weekend la 3 saptamani si aprox. 3 ture de noapte pe luna;
- capacitatea de a lucra in echipa;
- seriozitate;
- punctualitate;
- spirit de initiativa;
- abilitati de comunicare.

Companie cu peste 15 ani de experienta in domeniul serviciilor medical-veterinare, cu doua mari centre veterinare in Bucuresti (Militari si Rahova).