Asistent vanzari - Solutii IT

Sistec SBsol

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana selectata va :
- oferi suport pentru clientii alocati (contactare clienti, negociere, trimitere oferte)
- va fi responsabil cu largirea portofoliului de clienti
- va gestiona contul clientului in aplicatia software de tip CRM
- va realiza rapoarte de vanzare
- va monitoriza concurenta

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs
- experienta in doemniul vanzarilor de solutii IT (hardware si software)
- abilitati operare MS Office
- capacitate organizatorica
- motivatia pentur domeniul IT si cel al vanzarilor

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonus in functie de rezultate
- traininguri specifice

Infiintata in 1994, Sistec-SBsol este recunoscuta de clientii si partenerii sai pentru profesionalism, expertiza in afaceri si capacitatea de a transforma solutii IT si tehnologii in solutii cu valoare adaugata.

Avem o echipa de peste 300 de specialisti care reprezinta valorile companiei in toate serviciile si produsele pe care le oferim, dezvoltam, implementam. Aceste valori sunt orientarea catre client, incredere si curaj, spirit de echipa, respect, integritate si profesionalism si responsabilitate sociala.

OUR BUSINESS IS TO IMPROVE OTHER PEOPLE’S BUSINESS

Telul nostru este de a oferi companiilor solutii informatice complete care sa le asigure imbunatatirea competitivitatii si performantei, prin cresterea eficientei si productivitatii activitatii desfasurate. Solutiile propuse se bazeaza pe experienta indelungata a specialistilor nostri atat in afaceri cat si in domeniul IT.

Competente Sistec-SBsol

· solutii ERP/CRM/SFA
· dezvoltare software
· solutii infrastructura hardware
· servicii BPO

Pentru mai multe informatii va invitam sa accesati siteul www.sistec-sbsol.ro