ASISTENT VANZARI / REPREZENTANT IN RELATIA CU FURNIZORII - COMPANIE INTERNATIONALA

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor si prezentarea produselor existente in show-room si cataloage;
- intocmirea comenzilor interne si a specificatiilor pe articole;
- intocmirea facturilor corespunzatoare si alte activitati specifice gestiunii ( rapoarte, inventar )
- realizarea comenzilor catre furnizori;
- pregatirea avizelor de expeditie

CERINTE

- minim studii medii;
- cunostinte foarte bune de operare PC ( MS Office - Word, Excel )
- experienta anterioara similara reprezinta un avantaj;
- cunostinte de limba engleza ( nivel mediu )

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Posibilitati reale de promovare

Clientul nostru este o companie internationala ce activeaza in domeniul materialelor de constructii, avand o gama larga de produse destinate finisajelor, decoratiunilor interioare si hidroizolatiilor. Avand in vedere planurile de extindere ale firmei in Romania suntem in cautarea unei persoane ambitioase, cu spirit de initiativa pentru postul de Asistent Vanzari / Reprezentant in relatia cu furnizorii