ASISTENT VANZARI pt. HoReCa Development MANAGER

TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Lansarea comenzilor de aprovizionare.
- Intocmirea si prezentarea ofertelor tehnice si comerciale.
-Ofera informatii referitoare la preturi si produse, inregistreaza cererile clientilor si urmareste efectuarea platilor.
- Vanzarea produselor in functie de nevoile clientilor.
- Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.
- Monitorizarea concurentei.

CERINTE

Studii superioare,
Avantaj: experienta anterioara in vanzari,
Abilitati de comunicare, negociere.
Sa fie o persoana organizata, cu initiativa, orientata catre rezultate, dornica de afirmare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Posibilitati de afirmare pe plan profesional, training-uri de specialitate.

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, manichiura, pedichiura, SPA, fitness.