Asistent Vanzari - Produse decoratione interioara de lux

H.C.S - Human Capital Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile postului constau in comercializarea de produse de tipul \'bed and bathlinen\', avand clienti din segmentul de lux:
- decorarea si amenajarea magazinului
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor din magazin
- consilierea clientilor in alegerea produselor

Locatia se afla in zona BANEASA

CERINTE

- Studii medii absolvite (diploma de bacalaureat)
- Abilitati de comunicare, spontaneitate, atentie distributiva, responsabilitate
- Inclinatii catre decoratiuni interioare
- Aspect fizic placut, ingrijit
- Cunoasterea limbii engleze precum si experienta anterioara in retailul de decoratiuni interioare/produse de lux reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficiile constau in salariu lunar fix, comision din vanzari, decontarea cheltuielilor de transport si lucrul intr-un mediu placut, tanar, frecventat de o clientela selecta.

HCS Human Capital Solutions is a dynamic consulting company that specializes in services tailored to assist companies in attracting, developing and retaining the best of the human capital in Romania. Through search and selection, assessment, training and human resources consultancy, HCS Human Capital Solutions can be a full range reliable partner for your human capital needs.