ASISTENT VANZARI ON LINE - brand produse electronice si electrocasnice

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
* In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Preluarea comenzilor primite de la clienti;
* Informarea clientilor cu privire la produsele disponibile si la ofertele promotionale;
* Oferirea unor servicii de consultanta pentru clienti in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei;
* Gasirea de noi clienti;
* Colaborarea cu specialistii departamentului tehnic;
* Urmarirea incasarilor pentru fiecare client in parte si luarea masurilor necesare incasarii la timp;
* Mentinerea legaturii cu clientii in ceea ce priveste echipamentele livrate pentru obtinerea unui feed-back permanent;
* Mentinerea la zi a "fisei clientului".

CERINTE

* Absolvent studii medii/superioare;
* Experienta minima pe pozitie similara (vanzari produse electrocasnice);
* Cunostinte bune Ms. Office (Word, Excel, Internet);
* Limba Engleza la nivel avansat;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana activa, dinamica, muncitoare, meticuloasa, calma, loiala, ordonata, obisnuita sa lucreze intr-un mediu profesionist bazat pe rezultate si performanta profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET oferit este cuprins intre 1500-1700 RON + bonus trimestrial la indeplinirea targetului.
- In perioada de proba salariul este cuprins intre 1200-1500 RON.
- Se ofera telefon mobil, discounturi la achizitionarea produselor.
- Program de lucru: L- V: 09.00-18.00.
- Angajarea are loc pe baza de contract de munca.
- Perioada de proba este de o luna.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro