Asistent vanzari NIKE

Elmec Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele oferind informatiile necesare intr-un mod profesionist
- Identifica ocaziile de a vinde produse complementare
- Gaseste solutiile adecvate in raport cu cerintele clientilor
- Analizeaza rezultatele vanzarilor impreuna cu echipa
- Face receptia produselor potrivit instructiunilor
- Respecta standardele de Customer Service
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist in magazin

CERINTE

- Diploma de bacalaureat
- Limba engleza - nivel conversational
- Persoana pozitiva, flexibila, orientata spre solutii si munca in echipa
- Abilitati de comunicare si organizare
- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist
- Abilitatea de a livra servicii la cele mai inalte standarde

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari
- Tichete de masa
- Discount la produsele comercializate
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate

SC ELMEC ROMANIA SRL este distribuitor al produselor NIKE, Converse, Calvin Klein, Camper, Miss Sixty, Harley-Davidson, Marlboro Classics, Pepe Jeans, Energie, Replay. Daca vrei sa iti construiesti o cariera, sa descoperi primul colectiile fashion si sa lucrezi intr-un mediu fascinant, alatura-te astazi echipei noastre tinere si dinamice!
Website: www.elmec.gr