Asistent vanzari - magazin haine dama

DEPOT 96 DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-receptia marfii
-consilierea clientilor
-incasarea contravalorii produselor

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- persoana sociabila, punctuala, cu spirit de echipa;
- usurinta in stabilirea relatiilor interpersonale;
- aspect fizic placut, ingrijit;
- o buna capacitate de adaptare la nou;
- CV cu poza obligatoriu.

CONSTITUIE AVANTAJ:
- experienta pe un post similar;
- experienta in lucrul cu casa de marcat / POS;
- cunostinte de contabilitate primara;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- salariu fix + bonuri de masa;
- comision din vanzari si bonusuri in functie de performante;
- program de lucru flexibil.

Depot 96 isi propune in fiecare sezon sa redefineasa rafinamentul si stilul vestimentar al femeilor cu personalitate, increzatoare si elegante.

Articolele vestimentare sunt realizate din tesaturi pretioase, delicate, de inalta calitate, remarcandu-se totodata prin croiala si design-ul atent elaborate ce urmeaza tendintele actuale. Stilurile ce se regasesc in colectiile Depot 96 sunt casual, office și elegant .