Asistent vanzari/Lucrator comercial

Kitchen Shop

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzator-casier, in magazinul nostru din Bucuresti , Centrul Comercial Feeria.Vanzatorii nostri vor cunoaste oferta de produse in detaliu si vor explica calitatile produselor clientilor din magazin. De asemenea, vor avea si functia de casieri.
Programul exact de lucru se va stabili la interviu, dar in principiu este de 12 ore/zi urmata de o zi libera. Se asigura 2 week-end-uri libere pe luna.

CERINTE

- persoana educata, ingrijita, placuta
- comunicativa, activa, cu dictie
- studii medii finalizate
- experienta in vanzari
- limba engleza
- pasionata de gatit (optional...)

BENEFICII OFERITE

Salariul este format din: suma fixa (1000lei net)+ bonuri de masa (~200 lei)+bonus din vanzari (cu target).

Magazinul KitchenShop este primul magazin specializat in vanzarea de produse de bucatarie, din import. Pentru a vizualiza produsele noastre intrati pe www.pentrugatit.ro.