Asistent Vanzari (K.A.E.)

SC DE SILVA INTERMED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea portofoliului de clienti (inclusiv verificare debite)
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Supervizarea derularii contractelor si a promotiilor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Controlul activitatii agentilor (inclusiv verificare comenzi)
- Stabileste prioritati
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet) la nivel avansat
- Ablitati de comunicare si planificare
- Permis de conducere categoria B
- Minim 1 an experienta pe un post similar (vanzari / distributie inclusiv lucru cu facturi / incasari, etc.)
- Limba engleza - nivel mediu
- Domiciliul in zona vest (Militari, Dr.Tab.) – constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

300-400 E (Salariul tine cont si de pregatire si experienta si se negociaza in cadrul interviului)

- salariu fix
- prime
- tichete masa
- telefon
- transport asigurat

Firma importatoare si distribuitoare produse alimentare de marca