Asistent Vanzari - IT si Electronice

SC Shop Online

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea comenzilor primite de la clienti si - comandarea produselor solicitate de catre clienti la furnizori;
- Furnizarea de informatii despre produsele disponibile si ofertele promotionale catre clienti;
- Oferirea catre client a unor servicii de consultanta in ceea ce priveste achizitionarea produselor firmei propunandu-i acestuia cele mai bune solutii in colaborare cu departamentul tehnic.
-Documentarea specificatiilor tehnice ale produselor prezentate pe situl www.onestop.ro (produse IT, electronice, electrocasnice, etc), folosind ca sursa de informatii cataloage tiparite sau online ale producatorilor;

CERINTE

- experienta in vanzari;
- abilitati de comunicare;
- cunostinte tehnice (nivel mediu);
- studii superioare (facultati tehnice);
- rapiditate si eficienta la cautarea pe internet;
- limba engleza;
- abilitati minime de manipulare a imaginilor;
- munca in echipa.

Magazin online cu calculatoare si alte produse IT, telefoane, camere foto, televizoare si alte electronice si electrocasnice, papetarie. Metode de plata online, prin ordin de plata sau ramburs. Facilitati de livrare gratuita.