Asistent Vanzari-Industria Auto

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Realizeaza programulul agentilor de vanzari, sau in cazul in care acesta este facut, il completeaza cu noile informatii
2. Comunica celorlalti schimbarile facute, si programul pentru urmatoarele zile.
3. Reprezinta interfata dintre client si reprezentant. Realizeaza oferta pentru fiecare client care cere detalii.
4. Invata produsele, politica de marketing.
5. Stabileste intalniri cu clientii doar in cazul in care ceilalti reprezentatnti vanzari nu sunt prezenti.
6. Realizeaza fisa tehnica pentru produse
7. Realizeaza pachetele speciale de sarbatori pentru potentialii clienti
8. Tine legatura cu producatorii

CERINTE

1. Engleza- nivel avansat
2. Office, Exel
3. A doua limba straina constituie un avantaj (germana, franceza)
4. Dinamic si cu dorinta de a invata
5. Permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, bonuri de masa, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!