Asistent vanzari indirecte

American ATV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nume post: Dealer Network Assistant

CERINTE

a) Persoana capabila sa lucreze in cadrul unei echipe dinamice ce gestioneaza relatiile cu dealeri la nivel national.
b) Rezistenta la stres si capacitate analitica dezvoltata.
c) Abilitati dezvoltate privind lucrul cu programe de tip Office.
d) Capacitatea de a asimila cunostinte noi si de a intelege in profunzime produsele precum si specificul pietei tinta.
e) Abilitatea de a comunica fluent si corect in Limbile Romana si Engleza.
f) Dorinta de a construi o cariera pe termen lung bazata pe realizari personale.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
1) Conditii foarte bune de lucru in cadrul unei echipe tinere de profesionisti.
2) Remuneratie atractiva
3) Acces la activitati educationale/servicii specifice.
4) Telefon mobil, Computer personal.
5) Posibilitati de evolutie si de construire a unei cariere pe termen lung.

American ATV este importatorul oficial in Romania al produselor Polaris. Reprezinta cu succes una dintre cele mai mari companii multinationale. Firma este formata dintr-o echipa tanara si dinamica si ofera posibilitati de afirmare si dezvoltare profesionala