Asistent vanzari Hardware

TOTALSOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creeaza si mentine relatiile cu furnizorii firmei si cu clientii interni TS;
- Raspunde de solutionarea cererilor clientilor interni in timp util
- Genereaza noi comenzi la furnizori, raspunde de executarea acestora, aducerea acestora la si colecteaza comenzile

CERINTE

- experienta relevanta in domeniul vanzari hardware
- cunoasterea tehnicilor de vanzare;
- cunostinte de lucru cu Windows si MS-Office
CALITATI SI APTITUDINI PROFESIONALE:
- excelente calitati de comunicare (scris si oral)
- orientare catre client si catre rezultat
- bune abilitati de negociere;
- rezistenta la lucru in conditii de stres;

Companie romano-americana infiintata in anul 1994 ce numara la aproape 14 ani de la lansare o echipa de peste 300 de specialisti in domeniul IT.

Suntem cel mai important furnizor de solutii business din Romania. Principalele produse sunt destinate: gestionarii intregii activitati a unei organizatii (ERP), managementului resurselor umane si salarizarii, project managementului, managementului activitatii medicale, leasing si a activitatii de distributie in domeniul farmaceutic etc.

Suntem compania care a adus managementul de proiect in Romania prin sistemul Primavera si, tot noi, am dezvotat primului sistem de e-procuremment din Romania (www.e-licitatie.ro)

Datorita castigarii unui numar impresionant de proiecte importante previzionam o crestere a numarului de angajati de la 300 la 400 la finalul acestui an.