Asistent vanzari filiale

Montero Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Culege si administreaza datele (rulaje, stocuri, vanzari) obtinute de la depozitele din tara;
- Preia comenzile de la punctele de lucru/depozite;
- Realizeaza, analizeaza si transmite situatiile operative catre filiale;
- Realizeaza analize ¿i rapoarte de v¿nz¿ri pentru filiale
- Colaboreaza cu departamentul de achizitii pt stabilirea stocurilor necesare depozitelor din tara.

CERINTE

- studii superioare economice sau tehnice;
- operare PC - nivel avansat,(constiuie avantaj lucrul cu bazele de date);
- abilitati de analiza si sinteza, gandire rapida, spontaneitate si spirit de observatie, organizare, prioritizare;
- persoana ordonata, organizata

BENEFICII OFERITE

- Salariu aferent grilei pentru debutanti + bonuri de masa;
- Formare profesionala continua;
- Posibilitati de promovare in cdrul companiei;
- Mediu de lucru profesionist.

Infiintat in aprilie 1993, Montero Bucuresti a devenit in scurt timp, unul dintre principalii importatori si distribuitori de produse farmaceutice din Romania.
Montero are acum relatii comerciale cu mai mult de 60 producatori internationali de medicamente si cu 150 producatori locali oferind mai mult de 5000 produse farmaceutice pe piata romaneasca. Montero acopera prin filialele sale cele mai importante zone din tara: Braila, Brasov, Constanta, Craiova, Cluj, Iasi, Oradea, si Timisoara.