ASISTENT VANZARI DISTRIBUTIE

VLAMIR IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor de birotica prin reteaua de distributie,
- Identificarea de noi canale de vanzare, prezentarea produselor, elaborarea ofertelor,
- Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor
- Urmarirea derularii contractelor de livrare si a comenzilor de la magazinele cash&carry
- Intocmire rapoarte de vanzare
- Obiectul promovarii si vanzarii il constituie:
- Produse de birotica si articole de birou

CERINTE

- Persoana dinamica, perseverenta, motivata si serioasa, cu abilitati de comunicare si lucru in echipa, abilitati de organizare, planificare si negociere.
- Cunoasterea tehnicilor de vanzare
- Studii superioare de specialitate si/ sau experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani ( de preferat in domeniul vanzarilor produselor de birotica/articole de birou si papetarie sau in domeniul echipamentelor multifunctionale, copiatoare digitale, faxuri)
persoana dornica de a-si construi o cariera pe temen lung in aceasta companie
- Experienta de lucru cu magazinele cash&carry constituie un avantaj
- Limba engleza scris si vorbit foarte bine
- Operare PC

BENEFICII OFERITE

- Se asigura conditii de munca foarte bune si posibilitati de promovare

Oferim pe piata romaneasca o gama larga de echipamente IT, de birou , echipamente multifunctionala, telecomunicatii, consumabile si articole de birou.
Suntem distribuitor autorizat pentru produse si marci recunoscute pe plan international.
Succesul companiei Vlamir se datoreaza in primul rand devotamentului si responsabilitatii echipei cu care lucreaza.
Te invitam si pe tine in echipa noastra.