Asistent vanzari, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trenkwalder cauta Asistent vanzari pentru clientul sau din Bucuresti, editura de carte.

Responsabilitati:
- mentinerea relatiei cu Key Account Managerul;
- mentinerea relatiei cu clientii: telefonic, e-mail;
- preluarea comenzilor;
- evidenta stocurilor de carti;
- realizarea de rapoarte, analize cu privire la vanzari, stocuri, comenzi.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul pe i.achim@trenkwalder.com , mentionand postul pentru care aplicati.

CERINTE

- experienta de 1 an pe un post similar;
- persoana organizata, atenta la detalii;
- bune abilitati de operare PC;
- persoana sociabila, proactiva;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv si posibilitatea de dezvoltare.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).