Asistent vanzari / Asistent manager online

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de showroom: expunere de mostre, montaj echipamente, vanzare catre clienti finali
- Activitati de comert online: preluare comenzi online & telefonice, elaborare documente transport, emitere facturi catre clienti
- Mentinerea relatiei cu depozitul central si responsabil de aprovizionarea cu marfa a showroom-ului
- Activitati after-sales (montare echipmante, suport tehnic, etc)

CERINTE

Candidatul ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Experienta in domeniul comercial sau online reprezinta un avantaj
- Abilitati tehnice specifice (montare/demontare echipamente sportive)
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate deplasare la domiciliul clientului
- Abilitate de a lucra in echipa
Descrierea jobului:
Pentru unul dintre clientii nostri, lider in vanzarea de echipamente sportive recrutam Asistent vanzari/ Asistent manager online

Recruiting Agency. ConsulTeam is part of VEDIOR GROUP. We offer our clients a broad range of professional services, including: HR Consulting, Personnel Recruitment, Executive Search, Training , Payroll & Personnel Administration. We seek motivated people whose attitude and problem-solving skills show strong potential for success.