ASISTENT VANZARI KEY ACCOUNT

ENIGMA TRADING 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluare comenzi si inscrierea in grafic zilnic de preluare comenzi pe zone in functie de traseele stabilite;
Emiterea facturilor in baza comenzilor introduse in sistem de reprezentantul de vanzari;
Urmarirea circuitului documentelor de plata si returul documentelor de livrare (gestionare in raportul saptamanal);
Actualizarea lunara a dosarelor de client in functie de realizatul fiecaruia;
Actualizarea lunara a fiselor de client (probleme plata, decalare documente de plata, retur documente livrare, probleme sortiment si pret);
raport de vanzare saptamanal in functie de graficul de comenzi;
Raport de rentabilitate/ produs in functie de volum cantitativ si valoric generat/ client/ departament
Performanta de incasare (raport)

CERINTE

Persoana serioasa , capabila sa lucreze in colectiv, dinamica, avand cunostinte de contabilitate primara, ordine de plata

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului

Import si distributie produse de uz casnic, menaj, curatenie si ambalaje din materiale plastice.