Asistent Vanzari

INP Quality Trade Rom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Secretariat;
- Tine agenda agenda zilnica a GM;
- Realizarea de sinteza pe evenimente din mai multe surse externe, din limbi straine (engleza in special);
- Traduceri si prelucrari de articole si prezentari in Word si Power Point;
- Asigura suport managementului si uneori colegilor din departament;
- Activitati de protocol;

CERINTE

- Persoana potrivita are studii superioare, este atenta la detalii si forma.
- Prezinta bune aptitudini de comunicare verbala si scrisa, prelucrare si sinteza de date si informatii, raportare.
- Cunostinte foarte bune de operare calculator ; word , execel power point
- Limba straina obligatorie engleza nivel avansat .Se considera un avantaj cunostarea unei a doua limbi straine ; ex limba germana.
- Experienta de lucru in organizatii mici si medii.

BENEFICII OFERITE

- 250 euro- in conditiile satisfacerii tuturor cerintelor

Produse consumabile tipo Non Paint , Accesorii ,Scule si Echipamente Car Care and Cosmetics