ASISTENT VANZARI

RTC Office Express - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai o minima experienta in lucru cu clientii si esti student sau absolvent de facultate iti poti incepe o cariera de succes in domeniul vanzarilor.
Persoana selectata va avea urmatoarele responsabilitati:
- Gestioneaza portofoliului de clienti alocati;
- Promoveaza produsele si serviciile firmei;
- Intocmeste preturi, oferte si oferte speciale;
- Preluarea si procesarea comenzilor transmise de clienti;
- Urmareste comenzile pana la livrarea catre client;
- Rezolvarea eventualelor reclamatii.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta pe un post similar (vanzari/ relatii cu clientii) - constituie avantaj;
- Operare PC (Word,Excel) - avansat;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de comunicare, deschidere, seriozitate, implicare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa in valoare de 150 RON/ luna;
- Trainig dupa angajare;
- Program 8.30- 17.00, de luni pana vineri;
- Posibilitati de promovare atat in cadrul firmei cat si in cadrul Grupului RTC.

RTC Office Express este lider national in distributia de produse de birotica si papetarie.
Compania a dezvoltat cea mai bogata oferta de produse existente pe piata, cu peste 6000 de articole, reunite in conceptul ¿all 4 office¿: papetarie, mobilier & aparatura de birou, consumabile, produse IT, telefonie mobila, produse scolare, articole promotionale, produse electronice si electrocasnice, produse de curatenie si igiena, produse food & drinks.